SORTOWANIE PRZESYŁEK

Akcja Job

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta poszukuje osób do :

SORTOWANIA PRZESYŁEK

Miejsce: KRAKÓW, CZYŻYNY

Zadania:

• Sortowanie przesyłek

• Czynności magazynowe

• Drobne czynności porządkowe

Wymagania:

• Dyspozycyjność

• Mile widziane doświadczenie w podobnych czynnościach

• Rzetelność, sumienność, odpowiedzialność

• Wysoka motywacja

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Stawkę 15,00 zł brutto/godzinę

• Wykonywanie czynności w godzinach 04:00-12:00

• Możliwość nawiązania dłuższej współpracy z agencją pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.