Sortowanie przesyłek

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Rejon: Katowice, woj. śląskie
Nr ref.: SD/SP/04/2016

Opis stanowiska:

- Pomoc w procesowaniu przesyłek,
- Procesowanie przesyłek exportowych,
- Pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek na taśmę lub samochód dostawczy.

Wymagania:

- Zaangażowanie i pracowitość,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
- Chęć i motywacja do pracy,
- Mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:

- Praca w godzinach od 16:30 do 20:30, od poniedziałku do piątku,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.