Sortowanie przesyłek

OTTO Work Force

Częstochowa, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Częstochowa

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym.

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko:

Rejon: Częstochowa, woj. śląskie
Nr ref.: MS/SP/05/2014

Opis stanowiska:
- segregacja/sortowanie przesyłek,
- prace magazynowe,
- pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek.

Wymagania:
- zaangażowanie i pracowitość,
- umiejętność współpracy w zespole,
- mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie,
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę zlecenie,
- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- praca w godzinach: 06:30 - 10:00 i 15:00-20:00

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.