Sortowanie paczek

OTTO Work Force

Kowale, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kowale

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób do:
Sortowania paczek kurierskich

Miejsce pracy: Kowale, ul. Starowiejska
Nr ref: SK/KOW/SORT/03/2018

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w godzinach 4:00-10:00 lub 14:00-20:00
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- kondycja pozwalająca na pracę fizyczną
- umiejętności obsługi skanera,

Obowiązki:
- rozładunek i załadunek transportów liniowych w Centrum Sortowania,
- sortowanie przesyłek standardowych i niestandardowych,
- przekazywanie uszkodzonych przesyłek do Weryfikatora.

Oferujemy:

- umowę zlecenie lub umowa o pracę na 3/4 etatu ze stawką miesięczną 1950 zł brutto + premie + dodatki
- darmowy posiłek w okresie jesienno - zimowym
- pracę w renomowanej firmie

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.