Sortowanie paczek - praca w magazynie znanej firmy kurierskiej

OTTO Work Force

Ciechanów , mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Ciechanów

Magazynier - praca przy sortowaniu paczek
Nr ref: MA/MAGA/CIECH/06/2015

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w godz. 4:30-8.30 i 15:30-20:00 (dla chętnych możliwa praca 2 razy dziennie)
- mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych
- kondycja zdrowia pozwalająca na pracę fizyczną

Obowiązki:

- sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej
- prace magazynowe
- załadunek/rozładunek samochodów

Oferujemy:

- zorganizowany dojazd do miejsca pracy z Gdańska Głównego przez Orunię
- możliwość pracy na dłuższy okres
- atrakcyjną stawkę godzinową
- umowę zlecenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.