Sortowacz złomu w Holandii. Zapewniamy kurs VCA

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

AXELL PRACA TYMCZASOWA OD ZARAZ W HOLANDII

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze pracownika fizycznego na złomowisku budowlanym w miejscowości Sluiskil.

Główny zakres obowiązków:

  • sortowanie złomu
  • sprzątanie terenu i instalacji

Oferta wiąże się również z pracą fizyczną na dworze.

DLA OSÓB, KTÓRE NIE POSIADAJĄ HOLENDERSKIEGO CERTYFIKATU VCA, AXELL OFERUJE KURS zakończony egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu*

* szczegóły dotyczące kursu VCA udzielają rekruterki

Wymagania

  • doświadczenie w pracy fizycznej
  • gotowość do pracy na zewnątrz
  • posiadanie prawa jazdy kat. B (oferta wiąże się z samodzielnym dojazdem z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)
  • umiejętność porozumiewania się językiem angielskim
  • mile widziany holenderski certyfikat VCA
  • dyspozycyjność i gotowść do podjęcia pracy w ciągu kilku dni

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę tymczasową
  • tygodniowe wypłaty na konto
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
  • opiekę polskich koordynatorów

Zapewniamy także DARMOWY przejazd do Holandii!

Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami pracy za granicą w Holandii

Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne