Tonsmeier Południe Sp. z o.o.

Operator wózka widłowego

Od: Tonsmeier Południe Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy, Gliwice, Ruda Śląska, Katowice

Grupa przedsiębiorstw Tonsmeier jest jednym z wiodących przedsiębiorstw działających w branży gospodarki odpadami. Ponad 2 200 pracowników świadczy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie zbiórki, sortowania, przetwarzania, recyklingu i wykorzystania odpadów. Do naszej spółki Tonsmeier Południe poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie odpadów z produkcji,
  • sortowanie odpadów na poszczególne frakcje,
  • załadunek oraz rozładunek samochodów,
  • obsługa wózka widłowego,
  • obsługa maszyn do recyklingu,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wraz z wymianą butli ( LPG )
  • doświadczenie minimum 3 letnie jako kierowca wózka widłowego,
  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność, pracowitość.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • miłą atmosferę w miejscu pracy,
  • pracę 3-zmianową,
  • ubezpieczenie medyczne Medicover Zdrowie Plus
  • możliwość skorzystanie z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie przez zielony przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia