Sortowacz/magazynier - od 3200 brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łęczyca, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łęczyca

Uwaga: zatrudnienie od zaraz

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej (dowóz pracowniczy)
- wynagrodzenie (23 brutto)
- bezpłatny transport pracowniczy

POSZUKUJEMY osób, które chciałyby pracować w godzinach: 14.00 - 21.00

Godziny odjazdów autobusów:
Zmiana na 14.00 wyjeżdża:
12.00 - z Kutna
12.25 - z Krośniewic
12.45 - z Łęczycy
13.00 - z Ozorkowa
13.15 - ze Zgierza
13.15 - z Łodzi (okolice Manufaktury)

- miejsce pracy: okolice Strykowa

Zadania:

- sort paczek
- załadunek i rozładunek
- skanowanie przesyłek według procedur

Oczekujemy:

- umiejętności pracy w grupie
- umiejętności pracy pod presją czasu
- zaangażowania, odpowiedzialności, punktualności

POLEĆ OFERTĘ SWOIM ZNAJOMYM POSZUKUJĄCYM PRACY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer referencyjny: MS/LK/LDZ/2021/06
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.