OTTO Work Force OTTO Work Force

Sortowacz Głuchowo

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Głuchowo k. Poznania

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Sortowacz

Nr. Ref. MC/SorGłu/06/2014/IP

Miejsce wykonywania pracy: Głuchowo koło Poznania-woj. wielkopolskie

Zakres obowiązków:

- rozładunek i załadunek paczek,

- wpisywanie poczty do programu,

- wykonywanie innych działań zleconych przez przełożonego w ramach funkcjonowania firmy.

Wymagania:

- umiejętność organizacji czasu pracy,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra kondycja fizyczna,

- znajomość obsługi komputera,

- własny transport.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- pracę od zaraz

- pewne wynagrodzenie plus premię,

- równoważny system pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysłania CV z numerem referencyjnym.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.