Solution Architect

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, lidera w sektorze ubezpieczeniowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Solution ArchitectMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza i ocena potrzeb biznesowych i IT oraz ich wpływu na istniejące systemy IT
  • Przygotowywanie koncepcji rozwiązań IT w ramach realizowanych projektów, spełniających oczekiwane wymagania biznesowe
  • Prowadzenie nadzoru architektonicznego w projektach
  • Współpraca z Analitykami Biznesowymi, Architektami IT i Analitykami Systemowymi
  • Konsultowanie proponowanych rozwiązań z interesariuszami (np. komitetem sterującym projektu)
  • Podejmowanie inicjatyw mających na celu redukcję złożoności architektury IT
  • Dokumentowanie proponowanych rozwiązań wraz z ich ocenami

Wymagania:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku Solution Architect
  • Doświadczenia w branży ubezpieczeniowej jest wymogiem koniecznym
  • Dobrej, praktycznej znajomości technologii webowych, bazodanowych i integracyjnych
  • Umiejętności tworzenia specyfikacji technicznej w notacji UML i czytania diagramów w notacji BPMN
  • Znajomości wzorców architektonicznych
  • Znajomości obsługi narzędzia Sparx Enterprise Architect
  • Umiejętności radzenia sobie ze stresem, dojrzałości biznesowej i wysokiej motywacji
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • Myślenia strategicznego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości do 15.000 brutto na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.