Solidny brygadzista pracowników w gospodarstwie | Od 18 zł netto/h

Dobra Agencja Sp. z o.o.

Grójec, mazowieckie

Od: Dobra Agencja Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grójec

Poszukujemy solidnego brygadzisty pracowników w gospodarstwie ogrodniczym. Szukamy osoby zainteresowanej wszechstronnym rozwojem w dużym zakładzie zajmującym się uprawą borówek i jabłek. Wynagrodzenie w okresie próbnym od 18 zł netto/h pracy, później do negocjacji. Praca na podstawie umowy o pracę lub zlecenia, średnio 200h w miesiącu. Nowoczesne gospodarstwo składające się z plantacji borówki amerykańskiej oraz sortowni znajduje się w Głódnej koło Grójca.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Miejsce pracy: województwo małopolskie - Grójec
Wymiar pracy: pełen etat;
Wynagrodzenie: 4 300 - 5 500 zł brutto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Zarządzanie pracą ludzi w gospodarstwie zajmującym się uprawą i sprzedażą borówki amerykańskiej; w sezonie na plantacji, poza nim na sortowni lub pakowni;
- Praca całoroczna zgodnie z cyklem uprawy: cięcie, sadzenie, pryskanie, chronienie, zbiór z wykorzystaniem pojazdów, w tym ciągnika rolniczego;
- Samodzielna praca gospodarcza, w tym na maszynach rolniczych.

OCZEKUJEMY:
-Doświadczenie w pracy w gospodarstwie, świetnie gdy w ogrodnictwie, w tym w -zarządzaniu zespołami pracowników;
- Umiejętność motywowania, stawiania celów i wspierania członków zespołu;
- Wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe w kierunku ogrodnictwa/rolniczym;
- Prawo jazdy kat. B, umiejętność jazdy na ciągniku rolniczym, świetnie, gdy także na wózku widłowym;
- Mile widziany język angielski i/lub ukraiński/rosyjski;
- Mile widziane doświadczenie w pracy z urządzeniami automatycznymi - liniami sortującymi, ważącymi i pakującym;
- Dyspozycyjność i uczciwość, brak nałogów.

OFERUJEMY:
- Stabilną i ambitną pracę na podstawie umowy o pracę/zlecenie;
- Wymiar pracy: średnio 240h w miesiącu. Standardowy dzień pracy trwa od 7 do 19 z przerwami co 2h po 15 lub 30 min plus 1h przerwy obiadowej. Praca od poniedziałku do soboty, bardzo rzadko w niedziele.
- Wynagrodzenie: na początek 18 zł na rękę za godzinę pracy. Okres próbny do trzech miesięcy, w zależności od doświadczenia. Później renegocjacja stawki;
- Nocleg, jeśli potrzebny;
- Pracę na stałę, wynagrodzenie wzrastające wraz z umiejętnościami i doświadczeniem.

> Jeśli znasz osobę, która może być zainteresowana tą ofertą, POLEĆ JĄ I OTRZYMAJ NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 500 zł. Szczegóły na stronie Dobrej Agencji