Software Tester

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123542

Zadania:
  • Udział w projektowaniu, pisaniu planów i przypadków testowych
  • Udział realizacji testów manualnych
  • Przygotowywanie środowisk do testów manualnych
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za usuwanie zgłoszonych defektów
  • Wykonywanie zadań zleconych przez Koordynatora testów

Wymagania
  • Znajomości i umiejętności testowania różnych przeglądarek, systemów operacyjnych, VDI etc. oraz systemów informatycznych
  • Znajomości narzędzia HP Quality Center i/lub Jira
  • Dobrej znajomości procesu wytwórczego oprogramowania
  • Gotowości do pracy w weekendy przed wdrożeniem
  • Mile widziane: certyfikat ISTQB, znajomość systemu CRM

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
  • Praca dla bardzo znanej, ugruntowanej od lat firmie na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland