Cyclad Sp. z o.o.

Software Tester

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Chorzów

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Dla naszego Klienta, międzynarodowej agencji interaktywnej, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Testera oprogramowania w Chorzowie.

Opis stanowiska:

  • Planowanie testów oraz tworzenie scenariuszy testowych
  • Wykonywanie testów aplikacji
  • Raportowanie błędów
  • Projektowanie interfejsów użytkownika dostosowanych do potrzeb klientów
  • Współpraca z developerami oraz Project Managerami
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji web’owych i/lub mobilnych
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Znajomość narzędzi do zarządzania błędami (JIRA)
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków testowych
  • Doświadczenie z narzędziami do tworzenia przypadków testowych (TestRail, Microsoft Test Manager)
  • Doświadczenie w pracy w metodykach Agile (Scrum)
  • Znajomości systemów Windows, iOS, Android
  • Samodzielność

Mile widziane:

  • Doświadczenie z systemami CMS (EpiServer, SiteCore, Umbraco)
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów (Selenium, Code UI)
  • Certyfikat ISTQB Foundation bądź wyższy

Nasz klient oferuje:

  • System współpracy oparty na Twoich preferencjach (Umowa o Pracę, B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych – w tym karty MultiSport
  • Współpracę z młodym i niezwykle kreatywnym zespołem specjalistów
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Wyzwania i możliwość spełnienia swoich zawodowych ambicji
  • Współpracę z największymi markami na rynku globalnym
  • Świeże owoce
  • Integrację “po godzinach”
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.