Software Support Engineer

Questy

60-853 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Twoim celem będzie zapewnienie sprawnego działania oraz rozwoju wspieranych systemów.

Zakres odpowiedzialności i zadania:
- monitorowanie systemów klientów w celu wykrycia ewentualnych incydentów zanim wpłyną na biznes,
- rozwiązywanie incydentów poprzez tworzenie obejść oraz wdrażanie poprawek programistycznych,
- diagnostyka oraz opis problemów wymagających zmian programistycznych,
- realizacja zmian w rozwiązaniach klientów wraz z aktualizacją ich dokumentacji.

Dołączając do nas, zyskujesz:

- lojalnego pracodawcę, partnera zainteresowanego długoterminową współpracą z Tobą
- ciekawą pracę w dynamicznej firmie w zespole młodych ludzi nastawionych na przyszłość i rozwój
- szansę na realizowanie własnych pomysłów, bo w naszej firmie stawiamy na innowacyjność wypływającą z zespołu
- wsparcie doświadczonego (i fajnego) zespołu, zainteresowanego grą do jednej bramki
- możliwość dalszego rozwoju w kierunku eksperta (administracja i inżynieria oprogramowania) lub managera zespołu
- przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne.
- zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontraktu b2b wg Twoich preferencji

Więcej o nas na stonie questy

Wymagania

Nasz idealny kandydat posiada następujące cechy:
- analityczny umysł,
- komunikatywność
- doskonała organizacja swojej pracy,
- sumienność,
- samodzielność,
- dokładność

… i umiejętności:
- znajomość podstaw SQL,
- znajomość podstaw administracji systemami LINUX.

Mile widziane:

- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- podstawy PHP lub inny język programowania,
- znajomość popularnych systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami (ERP, CRM).

Prezentacja firmy

Questy od blisko 15 lat wspiera klientów biznesowych efektywnymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca Analityka