Software Support Consultant

Questy

60-853 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Questy od blisko 15 lat wspiera klientów biznesowych efektywnymi narzędziami informatycznymi, które umożliwią realizację strategii, zapewniając tym samym lepsze i przyjemniejsze jutro. Jesteśmy producentem systemu Aurabusiness, a naszymi klientami są znakomite organizacje światowego formatu.

Wartości, które wyznajemy:

- stosujemy dobre praktyki zarządzania, a za główny miernik wartości uznajemy osiągane rezultaty,
- stawiamy na ciągłe samodoskonalenie, rozwój i edukację,
- do osiągania celów wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie,
- traktujemy klientów i pracowników jako partnerów, z którymi wspólnie budujemy przyszłość,
- w codziennej pracy cenimy zaangażowanie i pasję,
- stawiamy na otwartą komunikację – jeśli coś nie działa, mówimy o tym głośno,
- nie jesteśmy korporacją – u nas wszyscy się znają,
- stawiamy na pracę zespołową, bo sukces w naszej branży zależy od talentu i zaangażowania wielu osób,
i… last but not least – bardzo lubimy technologie informatyczne!

Dołączając do nas, zyskujesz:

- lojalnego pracodawcę, partnera zainteresowanego długoterminową współpracą z Tobą
- ciekawą pracę w dynamicznej firmie w zespole młodych ludzi nastawionych na przyszłość i rozwój
- szansę na realizowanie własnych pomysłów, bo w naszej firmie stawiamy na - innowacyjność wypływającą z zespołu
- wsparcie doświadczonego (i fajnego) zespołu, zainteresowanego grą do jednej bramki
- możliwość dalszego rozwoju w kierunku eksperta (administracja i inżynieria oprogramowania) lub managera (szefa działu, senior management)
- przyjazną atmosferę i spotkania integracyjne.

Wymagania

Jeśli możesz poszczycić się:

- analitycznym umysłem,
- asertywnością,
- dokładnością,
- komunikatywnością,
- pogodą ducha,
- wysoką kulturą osobistą,
… a wyznawane przez naszą firmę wartości nie są Ci obce – aplikuj. Być może jesteśmy dla siebie stworzeni!

Naturalnie docenimy również każde Twoje zdobyte doświadczenie jak i również kompetencje informatyczne

Prezentacja firmy

Questy od blisko 15 lat wspiera klientów biznesowych efektywnymi ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Hardware / Information Systems