Software Release Manager

Moorgate

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i utrzymanie nowych wersji oprogramowania w obrębie całej firmy
  • Zarządzanie ryzykiem i rozwiązywanie problemów, związanych z zakresem nowych wersji oprogramowania, planem i jakością
  • Komunikowanie kluczowych planów projektu, zobowiązań oraz wszelkich zmian w zakresie kontroli jakości
  • Utrzymanie harmonogramu wydawania nowych wersji oprogramowania dla wszystkich usług
  • Ciągłe prace nad dokonywaniem ulepszeń w procesie wydawania oprogramowania

Wymagania

  • 2-6 lat doświadczenie przy releasach oraz zarządzaniu projektami
  • Zaawansowana znajomość cyklu życia oprogramowania
  • Zdolność do koordynowania pracy różnych zespołów przy pracy nad realizacją zadań
  • Umiejętność skutecznego przywództwa i zdolności analityczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Ansible, Docker i Java
  • Praktyczna znajomość ITIL

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienie w zależności od preferencji (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Dodatkowe ubezpieczenie medyczne oraz karta Multisport
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz możliwości rozwoju

Prezentacja firmy

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca usługi adresowane do klientów,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy