Software Project Engineer

Devire

Katowice, śląskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Wzwiązku z rozwojem Naszego międzynarodowego klienta, którego jedno z biur mieści się w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Software Project Engineer.

Opis stanowiska:

Software Project Engineer będzie odpowiedzialny za działania związane z projektowaniem oprogramowania i wdrażaniem funkcji sterowania ruchem  programowanym narzędziu opartym a komputerze PC, który będzie służył do konfigurowania sterowników automatyki i dołączonych urządzeń. Twoje zadania będą obejmować opracowanie wymagań, projekt architektury, oszacowanie potrzeb projektowych oraz nadzorowanie pracy pozostałych członków zespołu. Twoimi dodatkowymi zadaniami będą analiza wymagań biznesowych, projektowanie, tworzenie kodu oraz prowadzanie testów oprogramowania. Rola ta będzie od Ciebie wymagać dużych umiejętności komunikacyjnych oraz umiejętności efektywnej pracy w dużych zespołach projektowych.

Poszukujemy Kandydatów, którzy posiadają:

  • doświadczenie w zakresie systemów sterowania ruchem i/lub produktów i środowisk automatyki przemysłowej,
  • min. 10 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania z wykorzystaniem projektowania obiektowego i języka C++,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane informatyka, inżynier elektryk lub inżynieria komputerowa),
  • silne umiejętności interpersonalne i komunikacyjne zorientowane na pracę zespołową,
  • doświadczenie z GIT,
  • doświadczenie w budowaniu aplikacji Windows Desktop przy użyciu MS Visual Studio,
  • doświadczenie z technologiami COM, MCF, C++ 11, .NET (C#, C++/CLI, PF), UML,
  • doświadczenie w zrozumieniu procesów i zasad tworzenia oprogramowania, w tym Agile/Scrum oraz CI/CD,
  • biegłą znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zakresie testowania automatycznego,
  • doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi zespołami,

W zamian Nasz klient może zaoferować:

  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Okazjonalną pracę zdalną,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do lunchu, system kafeteria),
  • Możliwość skorzystania z kursów językowych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Bonus świąteczny oraz premię roczną,
  • Przyjazną atmosferę pracy.
Devire Devire Devire Devire