Software Engineer / .NET Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta, firmy z niemieckim kapitałem, eksperta w dziedzinie technologicznej transformacji modelu biznesowego przedsiębiorstw, zapewniającego doradztwo dla wiodących globalnych firm ubezpieczeniowych, energetycznych i finansowych, wyspecjalizowanych w dziedzinie zarządzania transakcjami giełdowymi oraz towarzyszącym im ryzykiem, poszukujemy osoby na stanowisko Software Developera.

Opis stanowiska:

  • budowa i rozszerzanie funkcjonalności istniejącego systemu finansowego
  • instalacja, implementacja oraz konfiguracja nowych systemów dla klientów

Wymagania:

  • Praktyczna umiejętność programowania w języku C# i znajomość środowiska .NET - min. 3 lata
  • Praktyczne doświadczenie z systemami baz danych ( MS SQL, Oracle, MongoDB)
  • j. angielski na poziomie B2
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej
  • wykształcenie wyższe, min. inżynierskie (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzinowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • atrakcyjny pakiet świadczeń
  • możliwość dofinansowania do wybranych przez pracownika kursów/szkoleń
  • biuro zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media