Software Engineer/Junior Developer

ARforce Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji służącej do programowania maszyn produkujących karty chipowe.
  • Projekty realizowane na rzecz największych operatorów telekomunikacyjnych oraz banków w Europie.
  • Dwa zespoły projektowe: pierwszy skoncentrowany na modyfikacji już istniejącego kodu oraz drugi tworzący nowe moduły i rozwiązania.
  • Nacisk na jakość tworzonych rozwiązań, bezpieczeństwo, czytelność kodu i tworzenie dokumentacji.
  • Code review w zespołach pomiędzy poszczególnymi developerami.
  • Testy automatyczne (w tym testy regresji) przygotowane i uruchamiane przez developerów.
  • Praca w 2 do 7 osobowych zespołach developerskich.

Wymagania

  • Akademicka znajomość obiektowych języków programowanie (Java C++).
  • Znajomość relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna praca w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku).
  • Samodzielność i koncentracja na rozwiązywaniu problemów.

Prezentacja firmy

ARforce to dynamiczna, szybko rosnąca firma działająca na rynku I... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy