Software Engineer (Java)

Trimlogic Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku "Programista" będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie aplikacji realizujących procesy biznesowe klienta (domena financial services),
  • Rozwiązywanie problemów zgodnie z procesami wsparcia dla aplikacji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (preferowane kierunki IT / techniczne),
  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku Java,
  • znajomości Spring Framework, Java Persistence API / Hibernate,
  • wiedzy z zakresu technologii WebServices, REST, JavaScript,
  • praktyczna znajomość języka SQL,
  • orientacji dot. budowy aplikacji w technologii AJAX,
  • dobrej organizacji pracy i zdolności analitycznych,
  • zadaniowego podejścia do pracy,
  • samodzielności,
  • komunikatywności.

Mile widziane będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość baz danych PostgreSQL, Oracle
  • doświadczenie z technologii i frameworkami: Activiti, IBM Filenet, CMIS (OpenCMIS), Vaadin, Hazelcast,
  • doświadczenie z pracy w projektach prowadzonych za pomocą metodyk zwinnych (np. Scrum).

Oferujemy:

  • możliwość pracy z najnowszymi technologiami w obszarze IT,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wiarygodne i stabilne zasady współpracy,
  • korzystanie z udogodnień oferowanych przez Pomorski Park Naukowo-Technologiczny,
  • elastyczne godziny pracy (7.00 – 19.00) umożliwiające łączenie pracy ze studiami, po okresie próbnym możliwość pracy w trybie Home Office,
  • wszechstronne możliwości rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • naukę języka angielskiego.

Prezentacja firmy

trimlogic to zespół wykwalifikowanych specjalistów IT o unikalnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
9 840PLN - 14 760PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy