Software Developer / Python / Django

SkyConcept Sp. z o.o.

01-787 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Powiększamy zespół deweloperski! Sprawdź co oferujemy!

SkyConcept, spółka dostarczająca dedykowane rozwiązania IT na międzynarodowym rynku nieruchomości poszukuje Software Developer'a, który dołączy do naszego zespołu w Warszawie.

Co oferujemy?

  1. Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowych technologii i aktualnych rozwiązań
  2. Realny wkład w rozwój architektury i planowanie projektów
  3. Realne harmonogramy realizowanych projektów
  4. Wsparcie w swoim dalszym rozwoju
  5. Miejsce pracy: Warszawa, biurowiec Vidicon ul. Powązkowska 15 – dojazd komunikacją miejską lub autem – nie ma problemu z parkowaniem
  6. Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności
  7. Pakiet medyczny

Co będziesz robił?

Głównie backoffice (CRM) ale także zdarzają się ciekawsze frontend'y. Posiadamy własne rozwiązania, pisane przez nas i dla nas, z których po pierwsze będzie można skorzystać przy tworzeniu pochodnych aplikacji, a po drugie uczestniczyć w ich rozwoju.

Na czym pracujemy?

Django 1.8+, Postgres, Django Rest Framework, Haystack, Solr, a dodatkowo wspomagamy się jQuery i AngularJS (również w wersji 2). Repozytorium utrzymujemy na Git, korzystamy z automatycznych aktualizacji aplikacji przez Dockera.

  • system wersjonowania
  • własne „paczki” rozwijane i używane w naszych aplikacjach
  • automatyczny i codzienny build aplikacji
  • aktualne plany projektów
  • analityczne specyfikacje projektów oraz większych modułów
  • testerzy

Wymagania

Kogo szukamy?

Jeśli jesteś Python Developer'em z bardzo dobrą znajomością pythona i z min. rocznym doświadczeniem z frameworkiem Django to szukamy właśnie Ciebie! Mile widziana znajomość technologii, których używamy ale nie jest to warunek niezbędny.

Masz mniejsze doświadczenie, ale jesteś zdeterminowany, aby rozwijać swoje praktyczne umiejętności programistyczne?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy! Stale prowadzimy programy stażowe, podczas których możesz rozwijać się pod opieką doświadczonych programistów, a przede wszystkim brać czynny udział w pracach przy konkretnych projektach!

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
jednorazowy dodatek relokacyjny
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy