Software Developer in Tests

NATEK Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

We are looking for:

Location: Łódź

LOKALIZACJA: Gdańsk, Polska

OPIS STANOWISKA:

Oferujemy pracę w projektach dla jednego z naszych klientów z branży bankowości. Jest to praca na stanowisku związanym z integracją systemów w banku. Głównym zadaniem będzie development narzędzia do testów. Możliwośc rozpoczęcia pracy od 1-go lutego, ewentualnie 15-sty luty.

Zadania na stanowisku:

  • Integracja projektu SoapUI testującego webservice ze skryptami PowerTerm działającymi na Profile
  • Integracja automatów z pkt.1 z testami automatycznymi modułu Iguana w NFM za pomocą narzędzia CATS
  • Rozwiązywanie błędów i dalszy rozwój automatów wynikających ze zmian w projekcie nowej kartoteki osobowej
  • W kolejnych fazach projektu automatyzacja testów na poziomie frontendów

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w automatyzacji testów
  • Bardzo dobra znajomość narzędzia SoapUI wraz z automatyzacją za pomocą Groovy Script
  • Bardzo dobra znajomość Selenium
  • Bardzo dobra znajomość programowania w Javie i/lub Rybym.
  • Znajomość Informatica MDM, Informatica Power Centre, Informatica Data Quality
  • Znajomość Profile 5.1.
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Mile widziane zdolności analityczne

Oferujemy:

  • Praca przy ciekawych projektach w branży bankowości
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez dopasowanie projektów do kompetencji
  • Doskonała atmosfera pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Elastyczność w formie zatrudnienia
  • Early Boarding bonus
Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.