Social media Specialist

Grupa Wnetrzator

03-185 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Przygotowanie, wdrażanie i zarządzanie kampaniami na platformach społecznościowych (Facebook, Instagram, Snapchat, Pinterest, Twitter i inne).

Przygotowanie i publikacja grafik i innych treści zgodnie ze specyfiką platformy społecznościowej.

Bieżące prowadzenie konwersacji z klientami w tym publikacja postów i odpowiedzi na zapytania z platform social media.

Analizowanie wyników i optymalizacja.

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia grafik
  • Umiejętności redagowania tekstów reklamowych, postów i artykułów poprawną polszczyzną tzw. „lekkie pióro”
  • Pasja do marketingu internetowego
  • Wiedza na temat trendów panujących w social media
  • Inicjatywa, kreatywność, zmysł estetyczny i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Umiejętnść otwartej i rzetelnej komunikacji,
  • Chęć ciągłego rozwoju
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość takich narzędzi jak Google Analytics, Wordpress, Photoshop mile widziana
  • Doświadczenie w portalach i blogach o tematyce zdrowie, dieta i odchudzanie będzie dodatkowym plusem
  • Wykształcenie min. średnie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i kilku  zdań, które przekonają nas, że to właśnie Ty jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę - praca w  małym przyjaznym i dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twego doświadczenia i umiejętności praktycznych
  • Szkolenia i dostęp do najnowszej wiedzy
  • Dużą samodzielność działania

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijające się wydawnictwo internetowe specjalizujące się w tem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media