Social Media Specialist / Copywriter Tłumacz (język czeski, duński, włoski)

Podaj.to

53-617 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Podaj.to to serwis internetowy stworzony przez pasjonatów internetu w celu rozpowszechniania wartościowych i interesujących treści które znajdujemy w internecie. Nasze motto to Rzeczy które mają znaczenie. Podaj.to dalej!

Zapraszamy osoby, które lubią spędzać czas w mediach społecznościowych i chcą brać udział w tworzeniu ciekawych artykułów.

W związku z rozwojem szukamy osoby na stanowisko

Social Media Specialist / Copywriter Tłumacz

Zakres obowiązków
- Zarządzanie fanpage na Facebooku – umieszczanie postów, moderowanie dyskusji
- Wyszukiwanie ciekawych i inspirujących materiałów na artykuły, oraz tworzenie nowych postów w języku polskim i tłumaczenie ich na język obcy
- Tłumaczenie istniejących postów z języka polskiego na język obcy

Oferujemy
Pracę w miłej, przyjaznej atmosferze
Elastyczne godziny pracy
Możliwość rozwinięcia umiejętności pisania tekstów oraz zdobycia doświadczenia w zarządzaniu fanpage na Facebooku

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka czeskiego/duńskiego/włoskiego w mowie i w piśmie (znajomość kolejnego języka obcego będzie zaletą)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie tekstów w tym języku
- Znakomita umiejętność pisania tekstów
- Dobra znajomość obsługi komputera i Internetu
- Kreatywność

Prezentacja firmy

Podaj.to to serwis internetowy stworzony przez pasjonatów interne... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja