Social Media & Online Manager

Royal Brand

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy kreatywnego Social Media Managera z doświadczeniem w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych. Zależy nam na pewnych siebie osobach, które nie boją wyzwań i chcą samodzielnie realizować ciekawe projekty PR.

Zakres obowiązków:

  • samodzielnie prowadzenie projektów w mediach społecznościowych dla Klientów agencji
  • redagowanie i moderacja treści
  • kontaktowanie się z Klientami agencji
  • współpraca w kompleksowej obsłudze PR Klientów agencji
  • doradzanie Klientom w zakresie komunikacji

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zmotywowanym i kreatywnym zespole
  • autonomię managerską
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w prestiżowym biurze w centrum miasta

Zwróć uwagę!

  • Oferty nie spełniające minimalnych wymagań dotyczących doświadczenia kierowane na ogłoszenia o pracę są usuwane automatycznie.
  • Prosimy zapoznać się z naszą ofertą w zakresie stażów/praktyk dostępnych w innych ogłoszeniach agencji. Ukończenie stażu/praktyki daje możliwość przedłużenia współpracy na stałe. Składjąc ofertę w niewłaściwym miejscu tracisz tą możliwość.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum półroczne doświadczenie w prowadzeniu komercyjnych projektów w mediach społecznościowych (w agencji PR, agencji interaktywnej lub dziale marketingu dużej firmy)
  • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych i PR
  • umiejętność tworzenia treści na potrzeby różnych mediów społecznościowych (FB, Google+, Pinterest, Instagram, LinkedIn, YouTube)
  • mile widziana duża aktywność własna na portalach społecznościowych
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami
  • umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie i działania pod presją czasu
  • lekkie pióro
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na efekty

Prezentacja firmy

Agencja Royal Brand PR powstała z myślą o rzetelnym i profesjonalnym bud... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media