Social Media Manager

H2O Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- opieka nad działem digital i kompleksowa obsługa socialmediowa wybranych klientów agencji - prowadzenie profili w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram, itd.)
- zarządzanie 2-4 os. zespołem
- prowadzenie kampanii i utrzymanie zaangażowania fanów
- analiza statystyk, nadzór nad przygotowywaniem raportów i prezentacji
- działania newbizowe, m.in. przygotowywanie ofert przetargowych

Wymagania

- minimum 2-3-letnie doświadczenie w agencji interaktywnej lub agencji PR (w zakresie social mediów)
- znajomość narzędzi: Brand24, Sotrender
- kreatywność, komunikatywność, otwartość
- doświadczenie w prowadzeniu kampanii Facebook Ads
- mile widziane doświadczenie w zakresie Google AdWords
- lekkie pióro, wyobraźnia graficzna
- umiejętność bardzo dobrego zarządzania czasem
- samodzielność, proaktywność, kreatywność
- dobre posługiwanie się językiem angielskim

Prezentacja firmy

Jesteśmy AGENCJĄ BRAND BUILDINGOWĄ, integrującą komunikację marke... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja