Social Media Manager

GonnaBe s.c.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby do pracy w dziale Social Media niezależnej warszawskiej agencji reklamowej.

Co oferujemy:

- Możliwość pracy dla dużych polskich i zagranicznych marek

- Dużą samodzielność w pracy. Pracę za sensowne wynagrodzenie w ponad 30-osobowym zespole, w przyjemnym biurze na warszawskim Marymoncie.

Wymagania

- Doświadczenie (min. 1 rok) w komunikacji marek w mediach społecznościowych (na stanowisku Content Designera, Community Managera, Social Media Creative lub podobnym)
- Umiejętność tworzenia angażujących treści
- Umiejętność planowania i zarządzania kampaniami FB Ads
- Umiejętność i chęć pracy samodzielnej oraz w zespole i czerpania z niej radochy
- Ponadprzeciętna znajomość języka polskiego
- Dogłębna znajomość Facebooka i Instagrama (inne kanały mile widziane)

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa typu full service.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca