Opis stanowiska pracy

Zakres Obowiązków:

Tworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych dla Klientów agencji
Realizacja kampanii dla kluczowych Klientów agencji
Współpraca z Klientem na poszczególnych etapach realizacji projektu
Przygotowanie ofert przy współpracy z działem handlowym
Zarządzanie zespołem Social Media Specialistów
Wyznaczanie celów jakościowych i ilościowych w podległym zespole
Raportowanie wyników działań

Oferujemy:
Realny wpływ na rozwój firmy
Szkolenia specjalistyczne i managerskie
Możliwość rozwoju osobistego
Pracę w fajnym zespole pełnym pozytywnych ludzi
Dbamy o kondycję i samopoczucie, to i pakiet Multisport

Wymagania

Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem
Doskonałej organizacji pracy własnej i umiejętność zarządzania projektami
Min. 2 letniego doświadczenia w realizacji projektów Social Mediowych w kanałach Facebook, Instagram, Twitter
Umiejętności analizowania danych i tworzenia raportów
Znajomości narzędzi takich jak Google Analitics, Sotrender, Brand24
Doświadczenia w prowadzeniu i optymalizacji kampanii Facebook Ads

Prezentacja firmy

Fine Performance Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne