Social Media Expert

Visual Effect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Innowacyjna agencja marketingowa, dostarczająca m.in. zintegrowane rozwiązania mobilne oraz świadcząca wyspecjalizowane usługi marketingowe dla branży retail, w związku z planami dynamicznego wzrostu poszukuje osoby na stanowisko:

śląskie

Zakres obowiązków:

  • Planowanie strategiczne b2b oraz b2c oraz realizacja strategii w social mediach na rzecz firmy oraz jej Klientów
  • Zarządzanie fanpage, profilami, grupami w różnych kanałach w social mediach
  • Zarządzanie kampaniami i akcjami (organic i paid)
  • Odpowiedzialność za content – tworzenie treści, współpraca w firmami zewnętrznymi, grafikiem fotografem itd.

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji działań w social mediach (mile widziane w różnych, nie tylko na FB)
  • Pasja, kreatywność, inicjatywa, otwarty umysł,
  • Umiejętność empatii, zrozumienia insightu, wczucia się w potrzeby odbiorców i dopasowanie języka komunikacji oraz publikowanych treści
  • Podążanie za zmieniającymi się trendami, nowinkami, wynikami badań, narzędziami
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów równocześnie
  • Dobra organizacja pracy i strategicznego planowania komunikacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych oraz innowacyjnych projektach
  • Twórczą atmosferę pracy w środowisku zawodowców
  • Uczciwe wynagrodzenie
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Internet / e-commerce