Opis stanowiska pracy

365 agencja to nowoczesna agencja PR & SOCIAL MEDIA MARKETING z siedzibą w Krakowie. Pracujemy nad inspirującymi projektami dla największych marek w mediach społecznościowych, takich jak FRUGO. Oferujemy kompleksowy know-how i wieloletnie doświadczenie.

Rekrutujemy na stanowisko: SOCIAL MEDIA CONTENT DESIGNER / COMMUNITY MANAGER

Ta praca jest dla Ciebie jeśli potrafisz wziąć na siebie odpowiedzialność za koordynację prac zespółu zajmujacego się komunikacją w SOCIAL MEDIA marek naszych klientów, masz doświadczenie, kreatywne podejście i otwartość na fakt iż praca w mediach społecznościowych wymaga stałej czujności i śledzenia nowych trendów w mediach.

Oferujemy pracę w młodym zespole, fajne warunki rozwoju, jasną ścieżkę kariery, dobre warunki finansowe.

Wymagania

Poszukujemy osób, które znają SOCIAL MEDIA od podszewki – łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami i są gotowe prowadzić projekty dla znanych marek w sposób stacjonarny (w biurze). Zadania na tym stanowisko to:

  1. Strategiczne planowanie i realizacja kampanii komunikacji wizualnej w SOCIAL MEDIA. Content design.

  2. Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych i wizerunkowych, przygotowanie prezentacji oraz scenariuszy działania / praca wg założonych scenariuszy i bieżąca animacja ruchu, community management.

  3. Content management i copywriting, czyli tworzenie i moderacja contentu zgodnego ze strategią komunikacji.

  4. Koordynacja prac zespołu zajmującego się administracją na różnych platformach społecznościowych (zarządzanie kontami klientów), oraz nadzorowanie prac content designerów i grafików.

Prezentacja firmy

W 365 agencja budujemy marki i dbamy o nie każdego dnia.<br/><br/>Wierzy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie