Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy produkującej opakowania szklane, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz

Nr ref.: 31952
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Ozimek

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z obróbką metali - cięcie, wiercenie, szlifowanie, piłowanie
  • wykonywanie prac ślusarskich związanych z wykonywaniem oraz regeneracją form do automatów szklarskich
  • bieżące prace zlecone przez przełożonego,
  • zachowanie porządku w miejscu pracy,
  • znajomość i przestrzeganie przepisów BHP

Oczekiwania:
  • wykształcenie zawodowe/średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

Oferta:
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia po 3 miesiącach pracy (preferowane osoby poszukujące stabilnego zatrudnienia)
  • szkolenia wdrażające każdego pracownika
  • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • powiększony dodatek za prace w porach nocnych do 6 zł brutto
  • premia roczna w wysokości maksymalnej 3500 zł
  • fundusz socjalny
  • możliwość nauki języka angielskiego w ramach godzin pracy - kurs bezpłatny

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)