Opis stanowiska pracy

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Orzeszu, , zatrudni osobę na stanowisko:

Ślusarz

Wymagania:

Doświadczenie w pracy z konstrukcjami stalowymi
Uprawnienia do obsługi palnika acetylenowo-tlenowego
Umiejętność szczepiania metodą MAG
Podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG - warunek konieczny
Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu zero
Znajomość rysunku technicznego i kontrola zgodności z dokumentacją techniczną
Dbałość, sumienność, rzetelność

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus premia,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość uczestnictwa w zaawansowanych projektach
mozliwość zakwaterowania

Prezentacja firmy

NT Industry Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji