Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- produkcja kanałów i kształtek wentylacyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną
- umowa na okres próbny od 1 m-ca do 3 m-cy z możliwością przedłużenia
- dbanie o porządek w miejscu pracy
- kontrola jakościowa produktów gotowych
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- praca w systemie jednozmianowym

Wymagania:
- mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku
- znajomości narzędzi i urządzeń do obróbki blachy
- umiejętności posługiwania się narzędziami warsztatowymi
- znajomość podstaw rysunku technicznego

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie kandydatur poprzez serwis.

Prezentacja firmy

Firma Ampar Klima Sp. z o.o. z siedzibą w Mikołowie przy ul. Kośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne