Ślusarz z umiejętnością spawania

JobTicket Sp. z o.o.

Niemcy, okolice Coburga, zagranica

Opis stanowiska pracy

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta w okolicach Coburga kandydatów na stanowisko:

Zakres prac:
• samodzielne tworzenie konstrukcji na podstawie rysunku technicznego
• docinanie elementów
• heftowanie
• spawanie metodą MAG
• ogólne prace ślusarskie

Oferujemy:
• wynagrodzenie miesięczne 1600 – 1700 euro netto
• zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
• umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

• znajomość rysunku technicznego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się w miejscu pracy

Mile widziane
• posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

JobTicket Sp. z o.o. - firma z branży HR Nr agencji 12712 <br/> <br/>Cel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji