ŚLUSARZ – wysoka podstawa + dieta, niemiecka umowa + mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

NIEMCY, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

ŚLUSARZ

kraj: Niemcy

Wysoka podstawa, do tego dieta i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę

Zakres obowiązków ślusarza:

  • obsługa maszyn do obróbki metalu,
  • szlifowanie oraz polerowanie form metalowych.

Oferujemy:

  1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
  2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
  3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
  5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
  6.  Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).
  10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej

Zainteresowany?

Wyślij CV lub dzwoń

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako ślusarz,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Na Stale
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji