Ślusarz Utrzymania Ruchu

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Zimna Wódka, opolskie

Od: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Zimna Wódka

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie napraw oraz prac montażowych
  • Realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • Wytwarzanie wyrobów
  • Współpraca przy większych naprawach według zlecenia

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie zawodowe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Różnorodne możliwości rozwoju zawodowego

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.