Opis stanowiska pracy

Firma Synergy Platform Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów osób na stanowisko Ślusarza utrzymania ruchu.

Miejsce pracy:
Kraków (Nowa Huta)

Zakres obowiązków:
- dokonywanie przeglądów podległych urządzeń, instalacji, budynków z wpisami do odpowiednich książek;
- utrzymywanie w stanie sprawności technicznej przydzielonych do oględzin (kontrola wzrokowa), przeglądów, konserwacji i remontów urządzeń, instalacji oraz obiektów;
- zapewnienie bezpostojowej ciągłości pracy wszystkich urządzeń i instalacji, a w czasie zaistnienia przeszkód ruchowych niezwłoczne stosowanie środków zmierzających do ich usunięcia;
- znajomość podstawowych zasad procesu technologicznego i eksploatacji urządzeń;
- branie udziału w przygotowywaniu potrzebnych do przeprowadzenia remontów części zamiennych, zespołów urządzeń, materiałów technicznych i oprzyrządowania

Warunki:
- umowa o pracę- długioterminowe zatrudnienie,
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
- możliwość udziału w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

- mile widziane uprawnienia spawacza, przecinacza tlenowego, kurs hydrauliki siłowej.
- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne