Opis stanowiska pracy

INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Ślusarz-Tokarz

Miejsce pracy: Lublin

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność toczenia, frezowania, gwintowania
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Odpowiedzialność oraz sumienność

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity, opiekę medyczną, pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym w Lublinie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

INSTAL - LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy