Ślusarz, tokarz, frezer

Enexio Poland Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku ŚLUSARZ będzie należało m.in.:

- obsługa maszyn,
- ustawianie maszyn i detali do obróbki,
- obróbka metalu,
- spawanie,
- przegląd, naprawy i konserwacja maszyn

Wymagania

- wykształcenie min. zawodowe, mile widziane kierunkowe,
- umiejętność spawania,
- umiejętność obróbki metalu,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- aktualne certyfikaty mile widziane,
- umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów,
- sumienność i precyzja wykonywania zadań,
- doświadczenie na podobnym stanowisku (ślusarz, frezer, tokarz) mile widziane.

Prezentacja firmy

ENEXIO POLAND specjalizuje się w dostarczaniu wypełnień polipropylenowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne