Opis stanowiska pracy

• Obróbka elementów stalowych (szlifowanie, wiercenie)
• Kompletowanie i zamówień
• Przygotowanie elementów do wysyłki
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Praca w zespole
• Załadunek elementów wózkiem widłowym

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe
• Umiejętność w posługiwaniu się narzędziami do obróbki metali
• Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy z poziomu 0
• Minimum dwuletnie doświadczenie w branży metalowej
• Umiejętność czytania rysunku technicznego

Prezentacja firmy

Zakład produkcyjny Profile jest polską firmą powstałą w 2000r. Pierwotni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie