Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta w zachodnich Niemczech w Siegen kandydatów na stanowisko:

Ślusarz (stawka 17 EUR/godz. brutto)

u światowej sławy producenta pojazdów szynowych

Główne zadania:

- praca według rysunku technicznego

- kompletowanie, łączenie i dopasowywanie części podzespołów

- montaż konstrukcji stalowych dolnej części wagonów

- kontrola jakościowa wg wytycznych obowiązujących w firmie

Oferujemy:

- wynagrodzenie wg stawki 17 EUR /godz. brutto

- dieta 12 EUR/dzień roboczy netto

- zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

- wynagrodzenie urlopowe

- premia uznaniowa

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe w branży metalowej

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

oraz

- motywacja, zaangażowanie w pracy

- zdolności manualne i techniczne

- posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane / Preferowane

- znajomość języka niemieckiego

- gotowość do pracy zmianowej

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy