Opis stanowiska pracy

Löcher jest liderem na rynku niemiecki w przemyśle produkcji piecy przemysłowych i obróbki metali.

Nasza Firma jest średniej wielkości z 50-letnia tradycją. Jako Producent wysokiej jakości piecy przemysłowych, dopasowujemy każde urządzenie do potrzeb klienta.

Główna siedziba firmy znajduję się w Hilchenbachu w Nordrheinwestfalen. Firma posiada również oddział w Chemnitz w Sachsen, przy autostradzie A4, za Dreznem, około 180 km od Zgorzelca.

Zakres obowiązków

  • budowa konstrukcji metalowych, stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym
  • spawanie elementów i konstrukcji metalowych (MAG, WIG)
  • spawanie stali nierdzewnej, szlachetnej, blach i rur.
  • piłowanie, wiercenie, szlifowanie
  • serwis naszych urządzeń u klienta

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie ,nie daleko od granicy
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • diety, przy wyjazdach służbowych
  • możliwość nadgodzin

Wymagania

  • język niemiecki na poziomie pozwalającym komunikowanie się w miejscu pracy (warunek konieczny)
  • wykształcenie kierunkowe, np. spawacz , ślusarz , mechatronik (minimum 2-lata)
  • doświadczenie w zawodzie spawacza
  • niezawodność i samodzielność
  • gotowość pracy na wyjazdach służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Wir sind ein erfolgreiches mittelständisches Unternehmen mit über 50-jäh... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne