Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97b, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

ŚLUSARZ / SPAWACZ - NIEMCY

Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w zawodzie, własnego samochodu, gotowości do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec oraz komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie w wys. 12€/godz. netto (na rękę)
  • sprawdzone, schludne kwatery w pobliżu miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek

Doświadczenie:

  • spawanie metodą MIG/MAG: 1 rok (Preferowane)
  • spawanie metodą TIG: 1 rok (Preferowane)

Uprawnienia/certyfikaty:

  • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG (Preferowane)
  • uprawnienia spawalnicze TIG (Preferowane)
  • operator sprzętu spawalniczego (Preferowane)

Język:

• niemiecki (Preferowane)

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustaw z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna