Ślusarz, spawacz, złota rączka bezpośrednio u pracodawcy Berlin 15 e brutto

Nowi Consulting

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Nowi Consulting specjalizuje się w doborze kadry pracowniczej dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i branży metalowej (ustawiacze, programiści, narzędziowcy, pomiarowcy, mechatronicy, konstruktorzy itp). Nie współpracujemy ani z agencjami w Polsce, ani w Niemczech. Nasi kandydaci podpisują bezpośrednio umowę o pracę z niemiecką firmą, w której będą pracować. To nie jest praca tymczasowa.

Tłumaczymy CV bezpłatnie i odpowiadamy na każdą ofertę.

OBOWIAZKI:

- praca jako spawacz slusarz w zakladzie przetworstwa tworzyw sztucznych w okolicy Berlina,

- czyszczenie form, prace slusarskie,

- spawanie w tym spawanie aluminimum TIGiem.

Gwarantujemy:

•pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie niemieckiej z tradycjami,

•niemiecka umowa o prace z pakietem świadczeń socjalnych podpisywana,

•bezpośrednio z niemieckim pracodawca, nie przez agencje pracy,

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia - od 15 e brutto,

-praca na jedna zmiane, mozliwosc nadgodzin,

•możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego, szybka mozliwosc awansu,

•bezpłatne tłumaczenie życiorysów,

•wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu (zameldowanie, rodzinne, konto w banku, wybór kasy chorych),

•firma gwarantuje zwrot kosztów za dojazd na rozmowę kwalifikacyjną,

-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych przy firmie.

Wymagania

• Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunowe,

• Doswiadczenie jako slusarz, spawacz,

• Dobra znajomość języka niemieckiego - wymog konieczny.

Prezentacja firmy

Firma Nowi Consulting zajmuje się pośrednictwem pracy dla potrzeb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości