Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Personnel International BPO Sp z o.o. (nr certyf. 5703) poszukuje kandydatów na stanowisko

Stanowisko: Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Niemcy

Rekrutację prowadzą biura w Rzeszowie, Zielonej Górze oraz Gliwicach!

Zakres obowiązków:

  • Spawanie nierdzewnych rurek 6/12/15/18/22mm
  • Przygotowanie i montowanie konstrukcji stalowych
  • Budowanie skrzynek pomiarowych
  • Budowanie tras kablowych (50-600mm)
  • Terminowe i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • Wykonywanie innych czynności zleconych przez

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie
  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia spawalnicze: 111 Elektroda i TIG 141 – warunek konieczny
  • Świadectwa potwierdzające kwalifikacje
  • Znajomość systemów połączeń Gyrolok, Swagelok, EO
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza techniczna

Prezentacja firmy

Grupa Agencji Zatrudnienia Personnel International działa na rynku pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy