Ślusarz/Spawacz Francja ok. Lyonu

IPF GROUP S.A.

Francja, część północna, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Sp. z o.o. Sp. k. (cert. 5450) dla swojego francuskiego klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Francja, ok. Lyonu

Termin rozpoczęcia: styczeń 2015

Zakres obowiązków:

- prace ślusarskie przy produkcji części na indywidualne zamówienie (małe, średnie i duże gabaryty)

- wiercenie, składanie, gięcie, szlifowanie, szczepianie

- obróbka aluminium, stali nierdzewnej, stali czarnej

- praca w oparciu o rysunek techniczny

- spawanie

Wymagania

- doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz-spawacz

- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w obróbce aluminium, stali nierdzewnej

- umiejętność spawania metodą MIG

- dyspozycyjność do wyjazdu - mile widziane osoby z własny samochodem

- samodzielność na stanowisku pracy

- znajomość języka francuskiego i/lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

 Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach polskich

- darmowe zakwaterowanie

- opiekę koordynatora na miejscu pracy

- kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu

- możliwość zdalnego załatwienia wszelkich formalności

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne