Opis stanowiska pracy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej.

PG Silesia poszukuje osób na stanowisko:

ŚLUSARZ POD ZIEMIĄ

Zatrudnienie bezpośrednio pod kopalnią

Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice

Zakres obowiązków:

  • Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń górniczych.
  • Przestrzegania obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
  • Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Dodatki funkcyjne
  • Dodatki za pracę w systemie 24/7
  • Ekwiwalent za węgiel
  • Barbórkę
  • Wczasy po gruszą
  • Bony żywieniowe
  • Bony świąteczne
  • Paczki mikołajkowe dla dzieci

Wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe o specjalności mechanicznej,
  • Znajomość obsługi maszyn i urządzeń pracujących w podziemnych wyrobiskach kopalni
  • Doświadczenie na stanowisku ślusarza pz,
  • Uprawnienia do konserwacji i naprawy maszyn górniczych

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis