Opis stanowiska pracy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej.
PG Silesia poszukuje osób na stanowisko:
ŚLUSARZ POD ZIEMIĄ
Zatrudnienie bezpośrednio pod kopalnią
Miejsce pracy: Czechowice Dziedzice

Zakres obowiązków:

Naprawa oraz konserwacja maszyn i urządzeń górniczych.
Przestrzegania obowiązujących przepisów, zarządzeń, instrukcji, norm i wytycznych

Oferujemy:
Wynagrodzenie, system premiowy i dodatki gwarantowane przez wewnętrzny regulamin,
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pełnymi składkami,
Wcześniejsze uprawnienia emerytalne,
Stabilne zatrudnienie,
Pokrycie kosztów kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
Dodatki funkcyjne
Dodatki za pracę w systemie 24/7
Ekwiwalent za węgiel
Barbórkę
Wczasy po gruszą
Bony żywieniowe
Bony świąteczne
Paczki mikołajkowe dla dzieci

Wymagania

Wykształcenie średnie zawodowe o specjalności mechanicznej,
Znajomość obsługi maszyn i urządzeń pracujących w podziemnych wyrobiskach kopalni
Doświadczenie na stanowisku ślusarza pz,
Uprawnienia do konserwacji i naprawy maszyn górniczych

Prezentacja firmy

PG SILESIA (Przedsiębiorstwo Górnicze "SILESIA" sp. z o.o.) jest spółką ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy