Opis stanowiska pracy

Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim, obecnym pod marką DIAMANT. W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Ślusarz/ operator stacji technologicznej

Główne zadania:

  • Wykonywanie prac ślusarskich na terenie cukrowni Środa,
  • Montowanie i przeprowadzanie prób ruchowych oraz prób szczelności aparatów, maszyn i urządzeń hydraulicznych czy mechanicznych,
  • Obsługa stacji technologicznej w okresie kampanii buraczanej (ok. 4 miesięcy w roku)
  • Zapewnienie porządku w miejscu pracy,
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe (mechanik, ślusarz),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do uczenia się,
  • Zaangażowanie,
  • Mile widziane umiejętności i uprawnienia spawalnicze,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia przygotowujące do pracy operatora i kompleksowe wdrożenie do nowych zadań
  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego do dnia 29 maja 2015 r.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Pfeifer & Langen Polska S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Prezentacja firmy

Grupa Pfeifer & Langen w Polsce, to czołowy producent cukru w Eur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji