ŚLUSARZ – Niemcy/Austria - wysoka podstawa + dodatki i mieszkanie

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Monachium, Fulda, Vorarlberg, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę - brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków ślusarza:

  • obsługa maszyn do obróbki metalu,
  • szlifowanie oraz polerowanie elementów i konstrukcji,
  • pozostałe obowiązki ślusarskie,

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako ślusarz, mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

  • Pensję do 2900 € netto!
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Austrii.
  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
  • Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
  • Płatne urlopy i premie świąteczne.
  • 13-sta pensja.
  • Atrakcyjne dodatki godzinowe.
  • Możliwość wypłacania zaliczki.
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
  • Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy